כל מוצרי התאורה לגינה ולמרפסת בהנחה עצומה של 25%!

Rabatt אין תוקף
ב-₪250 ? קבלו משלוח חינם עד הבית!

FAQs für KSP

Wie lange dauert der Versand? ksp?

Lieferung an eine Sammelstelle in 54 KSP Filialen - 1 1-8 Werktage - NIS 0. Lieferung zum Kunden nach Hause - 1-10 Werktage - der Preis hängt von der Art des Produkts ab

Sind die Parfums in ksp Original?

100% original. Die Quelle des Importeurs ist für die Originalität nicht maßgebend.

KSP מגוון רחב של מוצרים

KSP מציעה מגוון רחב של מוצרים בעיקר מקבוצת האלקטרוניקה. ישנם טלפונים סלולריים, מכשירי חשמל ביתיים, טאבלטים למוצרי בריאות, מחשבים ניידים, כושר וספורט, פריטי צעצועים ועוד.

בכל סוף שבוע מיום חמישי עד חצות בשבת יש א KSP מחלקת מבצעי סוף שבוע

מחשבים ומחשבים ניידים ב-KSP -– בחלק זה מגוון טוב של מחשבים ניידים, טאבלטים, רכיבי מחשב, ציוד היקפי למחשב. אל תשכח להשתמש Gutschein KSP כדי לקבל הנחות ענק על כל הרכישות הללו.

Gutschein KSP

Haushaltsgeräte – בסעיף מכשירי חשמל תמצאו מוצרים הקשורים לניקוי ואקום ורצפה, מכשירי מטבח, מכשירי מיזוג אוויר, רכיבי מערכת בית חכם ומוצרים ביתיים אחרים. ניתן לרכוש את כל המוצרים הללו במחירים מוזלים עם KSP Gutscheine. בעודכם נהנים ממגוון האפשרויות, אל תשכחו להשתמש KSP Rabattcode כדי לקבל הנחות מדהימות על כל המוצרים.

KSP Gutschein

טלפונים סלולריים ואביזרים נלווים – בחלק זה תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי טלפונים סלולריים וסמארטפונים ממותגים כמו סמסונג, Huawei, Xiaomi, לנובו (Lenovo), Honor, OnePlus, Asus ו- Oppo. ואביזרים כמו כיסויים, מגיני מסך, כבלים, מארזים ניידים, מטענים, סטנדים ומחזיקים ו- AirPods, אתה יכול לקנות את כל המוצרים האלה במחירים מוזלים באמצעות Rabatt KSP.

KSP Gutscheincode